خرید بهترین VPN شخصی برای امنیت

همانطور که زندگی مردم در حال پر مشغله تر شدن بخاطر انواع شغل ها است، آنها دائما در حال اتصال به شرکت هستند حتی اگر خارج از خانه یا دفتر باشند. تنها راه برای داشتن این اتصال اینترنت است. اما ریسک بالایی برای از دست دادن اسناد ارزشمند دفتر که محرمانه هستند وجود دارد. بنابراین کارمندان باید قدم های اضافی برای امن کردن فعالیتهای آنلاین خود بردارند.

buy-vpn-for-security

بهترین راه انجام این کار استفاده از VPN است. شبکه خصوصی مجازی می تواند به رمزگذاری داده ها و سپس رمزگشایی آن ها برای آدرس های مختلف کمک کند. بنابراین VPN امنیت انتقال داده را بالا می برد. VPN اساسا برای شرکت ها و سازمان ها استفاده می شده است، اما اکنون VPN خصوصی به طور گسترده ای استفاده می شود.

چرا از VPN شخصی استفاده می کنید؟

یکی از مهمترین مزایای خرید VPN در parsvpn.net این است که هکرها را برای دسترسی به کامپیوتر شخصی شما محدود می کند. هنگامیکه شما از سرویس VPN استفاده می کنید همه رمزگذاری یا رمزگشایی ها توسط سرور VPN انجام می شود. بنابراین هیچ کسی آدرس درست جایی که در آن هستید را بدست نخواهد آورد.

یکی دیگر از ویژگی ها مهم تغییر آدرس IP است. اگر شما از یک VPN استفاده کنید قادر خواهید بود از آدرس های IP مختلف استفاده کنید. بنابراین این باعث ناشناس ماندن شما در شبکه می شود. پس اگر شخصی برای حمله به شما تلاش کند، به آدرس IP غیر واقعی دست پیدا می کند در نتیجه نمی تواند هیچ آسیبی به شما وارد کند.با خرید کریو در parsvpn.net نیز میتوانید به این امر دست یابید.

یکی دیگر از مزیت های فوق العاده در خرید VPN و خرید کریو های parsvpn.net باز کردن سایت های مسدود شده است. اگر شما به کشورهای مختلف سفر کنید گاهی اوقات می بینید که برخی از سایت هایی که در کشور خود به راحتی به آنها متصل می شدید در کشورهایی در حال حاضر در آنجا هستید، غیر قابل دسترسی هستند و این شما را واقعا ناراحت می کند. پس استفاده از سرویس VPN بهترین راه حل است. زیرا به شما آدرس های IP مختلفی می دهد بنابراین با استفاده از این IP در کشور خود می توانید اتصال به سایتی که می خواهید را بدست آورید.

همچنین VPN به شما هنگامیکه در شبکه های عمومی هستید کمک می کند. از آنجاییکه زمانیکه شما در شبکه های اجتماعی هستید پس افراد دیگری نیز از همان شبکه استفاده می کنند و این می تواند باعث شود که اطلاعات شما نشت پیدا کند یا همه چیز را با استفاده از نرم افزاهای هک ساده مانند FaceNiff، Firesheep و غیره اسکن کنند. بنابراین اگر شما از VPN شخصی استفاده کنید آنها نمی توانند شما را ردیابی کنند.

انتخاب سرویس VPN برتر

VPN Provider list

خرید VPN مناسب موضوعی دیگری است باید دقت شود. برای اینکه تعداد زیادی ارائه دهنده سرویس VPN وجود دارد. شما باید شرکتی را انتخاب کنید که دقیقا نیازهای شما را برآورده سازد. هر سرویس VPN ویژگی های خودش را دارد. اگر شما نیاز به خرید سرویس VPN شخصی دارید، ما 5 ارائه دهنده برتر سرویس های VPN را به شما پیشنهاد می کنیم به در ادامه آورده شده اند